Dažomas dekoras su struktūra JARCH-016

4 ELEMENTAI Justina ARCH kolekcija

Nepasikartojančio rašto dizainas. Paspaudę ant nuotraukos pamatysite pilną dizaino vaizdą. Standartiniai matmenys: 2,80 m (aukštis) x 3,06 m (plotis). Dizainą sudaro dvi dalys, kiekviena iš jų 1,53 m pločio. Jei jums patinka šis dizainas, tačiau netinka jo matmenys, užpildykite formą, esančią po matmenų pasirinkimu ir mes susisieksime su jumis.

Juostų skaičius: 2

Pristatymo terminas: Iki 10 d.d.
Nuo 385,56 €

Kainos nurodytos su PVM.

Spalvos vizualizacijose yra iliustracinio pobūdžio, kad jums būtų lengviau įsivaizduoti, kaip atrodys nudažytas dekoras. Dekorą galima dažyti įvairiais dažais ir spalvomis, detalią instrukciją kaip įsirengti DIMENSE dekorą rasite paspaudę čia.

Plačiau apie DIMENSE dekorą galite pasiskaityti čia.

 

Šis 4 Elements kolekcijos dizainas sukurtas kartu su architekte Justina Garbšte.

Kolekcijos tikslas ir įkvėpimas - Justinos pasakojime nukeliavius šia nuoroda - 4 elements kolekcijos pristatymas.

1. Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę

Dimensedecor.com e-parduotuvėje sufomavus užsakymą, Užsakymo pabaigoje Jūs galėsite pasirinkti atsiskaitymą per elektroninę bankininkystę. 

2. Atsiskaitymas per "Paysera" sistemą

Dimensedecor.com e-parduotuvėje sufomavus užsakymą, Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Paysera sistemą.

3. Atsiskaitymas bankiniu pavedimu (išankstinė sąskaita)

Dimensedecor.com e-parduotuvėje sufomavus užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą "Pavedimas (išankstinė sąskaita)" ir Jums pilnai įvykdžius užsakymą el. paštu bus atsiųsta detali apmokėjimo informacija. Jūsų užsakymas saugomas kol jį apmokėsite, bet ne ilgiau nei 5 darbo dienas. Jeigu per tiek laiko neapmokate užsakymo, tuomet rezervacija panaikinama ir prekės grąžinamos į prekybą.

 

Prieš atlikdami pirkimą interneto svetainėje www.dimensedecor.com, susipažinkite su „Pirkimo ir pristatymo sąlygomis“. Šios Sąlygos yra privalomos visiems asmenims, užsakantiems ir (ar) įsigyjantiems Prekių Interneto Svetainėje. Jei Jūs nesutinkate su kuria nors Sąlygų nuostata, prašome neužsakinėti Prekių. Jei turite klausimų, susijusių su šiomis Sąlygomis, prašome susisiekti su UAB "Veika".

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu.

Prieš atlikdami pirkimą interneto svetainėje www.dimensedecor.com, susipažinkite su „Pirkimo ir pristatymo sąlygomis“. Šios Sąlygos yra privalomos visiems asmenims, užsakantiems ir (ar) įsigyjantiems Prekių Interneto Svetainėje. Jei Jūs nesutinkate su kuria nors Sąlygų nuostata, prašome neužsakinėti Prekių. Jei turite klausimų, susijusių su šiomis Sąlygomis, prašome susisiekti su UAB "Veika".