Kaip įsirengti?

„DIMENSE“ dekoro įrengimas yra nesudėtingas  procesas. Jeigu Jūs mokate klijuoti tapetus ir dažyti sieną, tuomet nesunkiai įgyvendinsite tai patys. Jei ne – rekomenduojame šį darbą patikėti meistrams. Detalius nurodymus rasite video siužete arba instrukcijoje žemiau.

 

Pirmasis žingsnis – dekoro klijavimas ant sienos

 

Klijų parinkimas: tinka visi klijai, kurie yra skirti flizelino pagrindo sunkiems tapetams. Jei sienos paviršius yra nesugeriantis drėgmės (dažytas, lakuotas, plastikinis, ir t. t.) būtina nauduoti klijus, turinčius savo sudėtyje PVA.

Sienos paviršius turi būti lygus, švarus, esant galimybei - padengtas gruntu.

 

Klijai tepami ant sienos, o pridėtas dekoras guminiu voleliu prispaudžiamas prie sienos išstumiant orą. Kadangi „DIMENSE“ dekoro juostos yra plačios, rekomenduojame dirbti dviese.

 

 

Klijuojant dekorą būtina prisiminti:

  • Klijuoti pradedama nuo krašto, paliekant nedidelę 3-5 cm užlaidą viršuje ir apačioje;
  • Dekoro dalys klijuojamos viena šalia kitos be tarpo, derinant raštą per visą siūlę;
  • Aštriu įrankiu atsargiai nupjaunamos paliktos užlaidos.

 

 

Baigus dekoro klijavimo darbus, leiskite klijams išdžiūti ir dažymą pradėkite ne anksčiau kaip po 8-12 valandų nuo klijavimo darbų pabaigos. Rekomenduojama patalpos temperatūra +18 - +25 C, patalpoje neturi būti skersvėjų.

 

Antrasis žingsnis – dekoro dažymas

 

„DIMENSE“ dekoro dažymas visiškai nesiskiria nuo įprasto sienų dažymo. Tiesiog išsirinkite norimą dažų atspalvį, išmaišykite dažus pagal dažų gamintojo rekomendacijas ir voleliu nudažykite dekoro paviršių.

Dažų pasirinkimas: rekomenduojame rinktis vandens pagrindo dažus dėl jų ekologiškų savybių, tačiau ir kitų tipų dažai yra tinkami. Kuo dažai labiau matiniai, tuo sienos struktūra bus matoma mažiau. Todėl nerekomenduojame rinktis 7 ar 20 matiškumo lygius. Taip pat puikiai tinka dažai su įvairiais efektais, pavyzdžiui, su metalo efektu.

Dekorą reikia dažyti 2-3 sluoksniais.

 

 

Nudažytas „DIMESNE“ dekoras turi tas pačias mechanines savybes, kurias deklaruoja dažų gamintojas, todėl jo priežiūra yra tokia pati kaip įprastos dažytos sienos.